Lis 30, 2013

AutorPřidal uživatel:vNezařazené, Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Darujte na Vánoce zdraví v podobě ženšenu

Darujte na Vánoce zdraví v podobě ženšenu

Vánoce se pomalu blíží. Pokud stále nevíte jaké vánoční dárky svým blízkým koupit, máme pro Vás tip, který zaručeně potěší každého člena rodiny, nebo přátele.

Zdraví je nejdůležitější

Při přáních je to to nejčastější, co přejeme. Nakonec stejně jako dárek věnujeme nějakou elektroniku, zážitek, nebo kosmetiku. Produkty pro zdraví zůstávají na pozadí. Mezitím, kdo z rodiny nebo blízkých netrpí nějakou nemocí, nebo zdravotními problémy? Např. Babička má cukrovku, Maminku bolí často hlava a tatínek bývá po náročné práci vyčerpaný a unavený. Vše se pak projevuje na jejich  náladě a dalších aktivit.

Přírodní byliny

Odstranit civilizační nemoci, nebo potlačit únavu, stres, a bolesti hlavy je mezitím tak jednoduché. Již naši předci využívali přírodní byliny, které měli vliv jak na dlouhověkost, tak mli i léčivé účinky. Jednou z takových bylin, která pomalu získává u nás popularitu je ženšen. Ženšen je bylina pocházející z Asie a její blahodárné účinky nejsou ověřeny její tisíciletou tradicí, ale i odbornými studiemi.

Mezi nejúčinnější se považuje šestiletý korejský ženšen. Právě po šesti letech získává bylina ty správné účinné látky. Užívá se její kořen v různých podobách. Můžete ho konzumovat syrový, naložit do alkoholu, nebo užívat v různých produktech, které jsou dnes k dispozici – např. tabletky, nápoje, extrakty apod.

Ženšen je účinný v boji proti civilizačním chorobám, pomáhá při vysoké fyzické i psychické zátěži a reventivně působí proti rakovinotvorným buňkám, cukrovce a dalším nemocem.

Účinky již po pár týdnech

Studie dokázali, že

Ženšen

Ženšen

má blahodárné účinky na lidský organismus a to niž po pár týdnech užívání. Lidé co užívali ženšen po dobu 3 týdnů měli lepší výsledky v práci, cítili se méně unavení, lépe se vyrovnávali se stresovými situacemi. Po ještě delsím užívání se cítili svěže a náchylnost na nemoci byla několikanásobně nižší, než u lidí, kteří ženšen neužívali.

Chcete li udělat něco pro svou rodinu a blízké, vyberte si njaké produkty ze ženšenu. Nakupovat můžete online na www.ginsengeurope.com/nebo v Praze v kamenné prodejně V Korunní ulici u předních odborníků na korejský ženšen.

U tohoto článku jsou již komentáře uzavřeny.