Led 22, 2014

AutorPřidal uživatel:vNezařazené, Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plánujete dovolenou? Vyrazte levněji díky nabídkám last minute

Plánujete dovolenou? Vyrazte levněji díky nabídkám last minute

Také již plánujete dovolenou, ale jaksi se vám nezdají a nelíbí běžné ceníkové ceny, za které jsou zájezdy prodávány? Potom máte tři hlavní možnosti. Buď tuto cenu zaplatit, nebo nejezdit, či si počkat na termíny, která jsou označovány jako last minute. A jsou to právě last minute zájezdy, které se stávají díky svým cenám stále oblíbenější. Přitom získat takový zájezd nemusí být nic složitého, stačí pouze daný zájezd hlídat, a následně rychle jednat.

Vyberte si destinaci a vyčkávejte

Ideálním postupem je vybrat si konkrétní destinace a hotely, kam byste rádi vyrazili. Poté už jenom hlídáte blížící-se termín. A pokud není kompletně obsazen, pár dní před odjezdem se z něho stane právě last minute nabídka, a dojde k rapidnímu snížení ceny. To vše proto, aby mohla být naplněna jak kapacita letadla, tak samotného hotelu. Nemusíte mít tedy obavy, že by vlivem nižší ceny byly jakkoliv kráceny služby, na které máte nárok. Vše bude tak, jako byste kupovali zájezd za běžnou, tedy katalogovou cenu, a tak vás čeká stejný typ stravování, stejné kvalitní ubytování i řada dalšího komfortu.

Jednejte rychle!

Hledáte-li tedy dovolenou za tu nejlepší možnou cenu, i vy si můžete na takový zájezd počkat. Samozřejmě spolu s tím, jak je last minute dovolená stále oblíbenější, vzniká i riziko, že se na vás nedostane. Proto jednejte skutečně co nejrychleji, a jakmile se lákavá nabídka objeví, a to ideálně ve vámi vyhlédnuté destinaci, kupujte. Jinak riskujete, že vás předběhnou ostatní, a vy budete odkázáni na čekání na další termíny. A ač se to může zdát jako jednoduché, v některých případech je to skutečně umění, vyčkávat na tu správnou nabídku.

U tohoto článku jsou již komentáře uzavřeny.