Zář 21, 2015

AutorPřidal uživatel:vNezařazené, Ostatní | 0 komentářů

Příjemné odpoledne s plaváním kojenců v Praze 6

Máte doma malé dítě a rádi byste Váš volný čas zpestřili Váš volný čas nějakou příjemnou aktivitou? Patříte-li k maminkám pocházejících z Prahy, můžete Váš společný čas vyplnit aktivitami ve vodě. Plavání kojenců Praha 6 se může stát Vaší každotýdenní záležitostí a Vy i Vaše děťátko se budete cítit více než spokojeně. Plavání kojenců je ideální pro děti od šesti měsíců do tří let. Děti i jejich rodiče baví plavání kojenců také proto, že lekce probíhají pomocí her, naučíte se říkánky i písničky, které můžete používat také při uspávání Vašich ratolestí.

Bližší kontakt a důvěru si s Vaším dítětem vybudujete pomocí mazlení a hlazení. Dítě si při plavání připadá velmi příjemně, neboť mu toto prostředí připomíná období, kdy bylo ještě u maminky v bříšku. Navíc při aktivitách spojených s plaváním dítě získává pocit, že se na své rodiče může kdykoliv spolehnout a důvěřovat mu. Děti se při plavání naučí splývat na zádech i na bříšku, vdechovat do vody, skákat i se s úsměvem potápět.

Plavání kojenců však nemá blahodárné účinky na psychickou pohodu dítěte, ale může přispět také k podpoře psychomotorického vývoje. Plavání kojenců pomáhá také při rozvoji rovnováhy, koordinaci pohybů a orientačních schopností dítěte. Více se o plavání kojenců dovíte také na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/.

Ačkoliv vlastní dítě je pro matku často to nejdůležitější na světě, neměla byste zapomínat ani na sebe a své zdraví. Trápí-li Vás po porodu stále nějaké to kilo na víc, můžete na sobě zapracovat pomocí výživového programu metabolit balance ®. Se zdravou výživou Praha se Vám podaří cítit se přitažlivě a svěží jako před porodem. Pomocí tohoto výživového programu Vám bude upraven našimi odborníky upraven jídelníček tak, abyste každý den Vašemu tělu dopřála vyváženou dávku potravin.

Napsat zprávu

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *